Vilniaus pirmojo skyriaus informacija

Reaguodamas į susiklosčiusias aplinkybes dėl pandemijos ir Bažnyčios susirinkimų laikino nutraukimo, Vilniaus 1-asis skyrius dalį Evangelijos studijavimo veiklos vykdys internetu, nuotoliniu būdu. Čia bus skyriaus mini-kalendorius su siūlomomis nuorodomis ir techninėmis priemonėmis. Keičiantis aplinkybėms, sprendimai taip pat gali keistis.

Kiekvieną sekmadienį (misijos prezidento prašymu: 11:00, jei įmanoma) nariams siūloma savo namuose surengti šeimos sakramento susirinkimą. Jei jūsų šeimoje nėra turinčio reikiamą kunigystę, bet norėtumėte kad kas nors ateitų į namus arba norėtumėte sakramentą priimti su kita šeima, susisiekite su broliais Aleksėjumi ar Mindaugu, ar kuriuo kitu kunigijos vadovu.

Kiekvieną sekmadienį

11:00

Sakramentas namuose (arba paprasta Evangelijos studijavimo valandėlė asmeniškai, arba šeimoje, kurioje nėra turinčio kunigystę asmens).

11:30

Ar kitu patogiu metu pasižiūrėkite 1-ojo skyriaus Facebook grupėje įkeltus pranešimus.

12:00-12:45

Norinčius ir galinčius kviečiame pasijungti į Evangelijos studijavimo pamoką šiame Zoom kambaryje. Pamėginsime ją įrašyti ir patalpinti skyriaus Facebook grupėje.

Tuo pat arba kitu metu, kitame Zoom kambaryje vyks pamoka kalbantiems tik angliškai.

Dalyvavimo ZOOM pokalbyje etika.

1. Kai nekalbate, išjunkite mikrofoną (kairys apatinis mygtukas "Mute").

2. Nepertraukite kitų kalbančių, jei nesate sesijos organizatorius.

3. Jei galite, naudokite (patikrintas ir veikiančias) ausines su mikrofonu

4. Būkite patalpoje, kurioje nėra kitų žmonių, triukšmo.

Pokalbiai gali nutrūkti. Tokiu atveju reiktų prisijungti iš naujo, arba paspaudus kambario nuorodą, arba įvedus kambario numerį.

Zoom diegimas